agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

А шо там у маленького Ху*ла?

Микола Княжицький с Boris Zakharov и ещё 8.
22 ч. ·
Ми маємо зараз непрофесійну корумповану владу. Ще й безвідповідальну. В останнє я пам‘ятаю таку фінансову кризу у важкому 2014 році. Після Януковича казна була порожньою, почалася війна і Арсеній Яценюк рятував ситуацію. І врятував. Далі ми йшли з профіцитом або мінімальним дефіцитом. І вже за пів року після останніх виборів у 2019 році - бюджетна катастрофа.
За інформацією "Дзеркала тижня" цього року бюджет недоотримав 51 млрд грн.
"Аби зрозуміти масштаб проблем, наведемо дані попередніх років: 2015-го — перевиконання на 12 млрд грн, 2016-го — недовиконання на 1 млрд, 2017-го — недовиконання на 3,6 млрд, 2018-го — на 9,2 млрд грн. Навіть двозначних цифр не було.
Насправді дефіцит був би ще більшим, згідно з документами, що є в редакції: недонадходження від податкової становили 7 млрд грн, від митниці — 36 млрд, по інших статтях, включно зі знову проваленою "приватизацією", — ще 25 млрд грн. Старожили Мінфіну стверджують, що такої складної ситуації в держфінансах не було вже років десять, навіть на початку війни й економічної кризи, при нереформованій податковій і корумпованій митниці", - пише "ДТ.
Бо нічого не береться з нічого. Безвідповідальні, недосвідчені люди , за спинами яких ховаються олігархи здатні розвалити державу, а не побудувати її. Що вони і роблять. Дай бог, щоб не довели до повномасштабної війни і додатковох втрати територій. Бо до цього йде. Тому й потрібен був Путіну такий Зеленський замість сильного Порошенка, щоб донищити Україну. Але вибрали, що вибрали. Тепер потрібно пильнувати і сподіватися на розуміння Зеленським масштабу катастрофи і на об‘єднанні з патріотичними фахівцями. Поки такого розуміння немає і близько.
Tags: украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Что нужно нормальному человеку? Ему нужна достойная спокойная жизнь сегодня, возможности для развития, гарантии для будущего его детей. А если человеку вместо этого нужна сверхдержава, способная уничтожить планету, то этот человек болен. То же касается и народов в целом.— Проф.…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments