agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

А шо там у хохлов?

Андрій ЛевусПодписаться
13 ч.
Не послизнись, Україно
Шеремет, Звєзда, каток. Сценарій хаосу запущено.
Україна зараз в епіцентрі нової масштабної спецоперації. Ціль якої хаос і капітуляція. Головні актори цього сценарію можуть використовувати в темну, або бути керованими на концептуальному рівні. Через інформаційні потоки. І ми, і Зе можемо бути веденими цим коридором.
Тому треба бути уважними.
Бліцкріг в Нормандії не вийшов. На заваді стала патріотична спільнота - волонтери, добровольці, активісти, експерти, політики.
Атаку відбили на 4 місяці. До того часу архітекторам капітуляції необхідно знищити тих, хто їм заважає.
І ось сьогодні справа Шеремета
Я знаю багатьох затриманих. Зараз роблю все щоб допомогти їм, або хоча б з'ясувати нюанси. Деталі розповісти не можу.
Єдине, що розумію - це багатоходовочка. Будуть виливатись нові дози компромату і звинувачень на весь патріотичний табір. Десь правдиві, а десь фальсфіковані.
Всі ці дії призведуть до реальної дестабілізації. Каток поставили не даремно.
Отже, що робити.
1. Вірити в першу чергу своїм, але робити все щоб розслідування були прозорими і об'єктивними. Для цього необхідно підключити депутатський корпус. Даремно минулий президент не підтримав прийняття мого законопроекту щодо парламентського контролю над діяльністю спецслужб та правоохоронних органів. Думали, що ніколи не будуть в опозиції, напевно. Зараз ми мали б можливість розуміти законність слідчих дій. Аж до ознайомлення з деякими матеріалами слідства.Однак, навіть зараз депутати мають доступ до секретки. І опозиційні депутати є у комітетах нацбезпеки та контролю над правоохоронними органами. Звертаюсь до них, щоб виступили з ініціативою закритих засідань комітетів. Де у закритому режимі з дозволу слідчих можна розглянути важливі нюанси справи. Така практика була в минулому парламенті. Якщо МВС хоче щоб повірили звинуваченням, то гадаю це необхідно зробити.
2. Бути обережним у висловлюваннях і діях. Коли йдеш грабувати банк - дотримуюся правил дорожнього руху. Швидкі, необдумані, емоційні дії іноді призводять до поганих наслідків. А оскільки це багатоходовочка, то очевидно, деякі кроки влади є спрямовані для отримання нашої запрограмованлх реакції. Треба пам'ятати наші цілі - не допустити капітуляції і змінити цей режим в легітмний спосіб зберігаючи основи держави і боєздатність фронту.
3. Самоорганізовуватись в групи, горизонтально, обєднуватись навколо ідеї, а не вождів. Це марафон, а не стометрівка. Готуватись і згуртуватись. Концентруватися для вирішення реально важливих завдань. Не відволікатися на кожний інформпривід, а нав'язувати свій порядок денний. Це наче загальні слова, але гібридний сценарій капітуляції, можна обіграти лише гібридними ж способами. Лінійні наші методи тут не працюють.
Ну і головне, вірити в нашу перемогу і щодня реальними кроками робити все для її наближення. Приєднуватись до #Рух_опору_капітуляції Ми знаємо, що робити.
Без паніки. Прорвемось.
Поширте.
Tags: #Рух_опору_капітуляції, украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ТА-ДА-ДА-ДАМ-МММ!

  С 1939 по 1941 Сталин помогал Гитлеру воевать с Англией, обеспечивая сырьём военную промышленность Германии. А после 1941 требовал от Англии помощи…

 • Таки да....

  А если бы жители Одессы и Харькова так не упирались, у них могло бы быть так, как сейчас в Донецке и Луганске.— тётя роза (@Anakoyher) May…

 • Таки да....

  Как страна, победившая фашистские орды в 45-ом, могла рассыпаться в 91-ом? Просто от того, что кончилась еда. Что это за "могучесть"…

promo agency_n april 2, 2020 10:38 Leave a comment
Buy for 20 tokens
После последних выборов в Украине снимается фильм: Человек - Невидимка. В главных ролях: Владимир Парасюк, Сэмэн Сэмэнчэнко, Мустафа Найэм, кружки детского творчества Нацкорпус и Нацжоны, Соболев и прочие, известные в прошлом актеры.— Психолог ДалайЛамы (@DarkSoulsFan12) April 1, 2020
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments