agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

А шо там у секты свидетелей ЗЕ? Порошенко сажать не будут

Євгеній Прокопишин
16 ч. ·
Ще пару слів про #Порошенко (вам не сподобається):
От багато (дуже) людей пишуть та говорять, що Порошенко потрібно негайно саджати, тому що він не заспокоїться. Це дуже недалековидні заяви.
Є проблема Порошенко, і її дійсно можна вирішити його арештом, а є ще проблема «колективного Порошенко», і от її вирішити фактично неможливо, а посадивши Порошенко навпаки сильно активізується саме «колективний Порошенко», і там усіх пересаджати не вийде.
Тому, коли Порошенко сяде (а він або сяде або втече за кордон, це однозначно, третього йому уже не дано), то кількість і радикалізм протестів його прихильників зросте в рази. Потрібно про це пам'ятати весь час, коли ви пишите «негайно посадити Порошенко» ;)
Більше того, у Порошенко досить серйозне лобі на Заході, і щоб в України не з'явились через його посадку серйозні проблеми, фактаж доказів у справі проти нього має бути дуже серйозним, інакше ми отримаємо Тимошенко 2.0 - про це також потрібно весь час пам'ятати. Тому що ваші вимоги «негайно посадити Порошенко» це емоції, і саме через емоційні дії часто робляться фатальні помилки. Тому менше слухайте всяких ДубКо, БужКо, Шарія та Портнова, які просто хочуть свого Генпрокурора, як був (ну ще поки що є) у них свій Директор ДБР. Це звичайні Регіонали і вони просто мстять за Януковича, нічого більшого. Але цим вони сильно шкодять Україні...
ВСЬОМУ СВІЙ ЧАС. МАЙТЕ ТЕРПІННЯ
Tags: #Порошенко, украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
После последних выборов в Украине снимается фильм: Человек - Невидимка. В главных ролях: Владимир Парасюк, Сэмэн Сэмэнчэнко, Мустафа Найэм, кружки детского творчества Нацкорпус и Нацжоны, Соболев и прочие, известные в прошлом актеры.— Психолог ДалайЛамы (@DarkSoulsFan12) April 1, 2020
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments