agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

Вінничанин пропонує купувати новорічні ялинки в горщику, а потім висадити їх в парку

У Вінниці пропонують започаткувати акцію “Придбай на Новий рік ялинку в горщечку, а потім висади її в парку та зроби своє Місто кращим”. Відповідну петицію зареєстрував сьогодні, 11 листопада, Микола Понятовський. Вінничанин звертається з проханням до Вінницької міської ради організувати продаж ялинок в спеціальному посуді. Це дозволить містянам після закінчення новорічних свят не викидати рослини, а висаджувати їх. Також чоловік пропонує провести відповідну промоакцію.

У своїй петиції Микола Понятовський скаржиться, що придбати таку новорічну ялинку у Вінниці вкрай складно. Чоловік закликає міську раду організувати продаж рослин в горщечках, а також консультації та роз'яснення за їх доглядом. Залучити до цього лісгоспи, бюро ландшафтного дизайну та інші організації. Визначити місця для торгівлі та майбутньої посадки рослин.

Чоловік пропонує провести інформаційну кампанію та промоакцію: “Придбай на Новий рік ялинку в горщечку, а потім висади її в парку та зроби своє Місто кращим”. Організувати свято висадження ялинок з горщечків.

"Такою акцією ми принесемо безцінну користь місту, Україні. Ми навчимо дітей берегти Природу, піклуватися про своє майбутнє, зробимо своє місто кращим", - йдеться у петиції.

Tags: украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Что нужно нормальному человеку? Ему нужна достойная спокойная жизнь сегодня, возможности для развития, гарантии для будущего его детей. А если человеку вместо этого нужна сверхдержава, способная уничтожить планету, то этот человек болен. То же касается и народов в целом.— Проф.…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments