agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

Ну они и тупыеееееееееееее!!!!Для того, щоб розвіяти чутки про мою зоофілію, я привселюдно, чесно і відкрито трахнув козу.

Пане Богдане, так а в чому полягала провокація? В тому, що ви зробили вигляд, що домовлялися з секс-працівницею, а насправді ви не домовлялися? Це була не секс-працівниця, а ваш консультант із зовнішньої політики? Година 100 баксів, дві - 150, анал - табу? Чи колега-нардеп із вашої фракції?

Судячи з розцінок, це або була таки секс-працівниця, або ваш колега по сесійній залі. Або одночасно.

Якщо суть провокації - в тому, щоб ви зганьбилися, то провокація вдалася не тоді, коли вашу переписку сфотографували, а тоді, коли ви виліпили оцю недолугу відмазку, яка жодним чином нічого не пояснює.

Ви, я чув, дипломат у нас? Ну, горе нам з такими дипломатами, якщо вони так ко унікацію ведуть - нам жопа. Жоопааа. Незважаючи на те, що анал - табу, нам тільки жопа і більше нічого.
(С)

A(lex Noinets
Tags: украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Что нужно нормальному человеку? Ему нужна достойная спокойная жизнь сегодня, возможности для развития, гарантии для будущего его детей. А если человеку вместо этого нужна сверхдержава, способная уничтожить планету, то этот человек болен. То же касается и народов в целом.— Проф.…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments