agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

Олекса Манн
21 ч.
Взагалі, відбулась хрестоматійна історія.
Для підручнику по пройобам.
Черті не хотіли проводити парад.
Черті ж «за мір», який такий парад у воюючій країні?
Черті в бєлом. Черті хочуть дивитись «Сватів».
Ветерани і волонтери, люди які захищали і захищають країну, організували альтернативний парад. І вийшли. І вийшли люди, які їх поважають. І дякували їм. Масово.
Черті були в курсі, що вони вийдуть. Навіть чертям це було зрозуміло. Може і не своїм розумом дійшли, а надоуміл хто. Таке буває.
Тому чертям прийшлось піднапрячься, винайняти таких же чертей і мобілізувати грандіозні зусилля всіх ціх квенщиків, попси і сватів. І все-таки наклепати парад для чертей. А то щось явно не те в расположеніі. Запахло смаженим. Черті принюхалися, якись смутні підозри їх явно мучали. І вони піднажали. І щось таке веселе наладили, у форматі «Брежнев на каналі М1».
Черті були просто в ахуі, як це круто. Я навіть уявляю, як вони весело брейнштормили: «а давайтє поставім 100 піанін і покрасим їх в желто-голубой. Уііі, круто, чувак! В потом она в бєлом гімн заєбашит на крише. Уііі, круто, чувак! А потом дєті пошлі. В бєлом! І репчік. Уііі, круто, чувак!» Десь так, до речі, і було, знаючи цю публіку.
Але доля розпорядилась інакше -черті, навіть, не прийшли на парад для чертєй. Взагалі. Така біда стряслась.
Причому, що цікаво, це закономірно. Бо попса ніколи не переможе рок. Але чертям це невдомьок. Тому і прийшлось чертям отакот бездарно випити мочі. Що тепер їм робити, покі що не ясно. Треба знов збиратись на брейншторм, напевно.

Tags: украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Больше ада....

 • Че там у кацапов?

  Нахожусь под большим впечатлением от интервью Лаврова. Вкратце: — Чот вы не очень свою работу делаете, не? — не! я гениальный дипломат,…

 • А шо там у хохлов?

  З ринковими цінами на газ і електроенергію - 2019 рік добігає кінця. Після обіцяного зниження удвічі ціни на газ, з 1 травня він зросте до 10-16…

promo agency_n april 2, 2020 10:38 Leave a comment
Buy for 20 tokens
После последних выборов в Украине снимается фильм: Человек - Невидимка. В главных ролях: Владимир Парасюк, Сэмэн Сэмэнчэнко, Мустафа Найэм, кружки детского творчества Нацкорпус и Нацжоны, Соболев и прочие, известные в прошлом актеры.— Психолог ДалайЛамы (@DarkSoulsFan12) April 1, 2020
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments