?

Log in

No account? Create an account

МОЯ ПРАВДА

Жизнь — это супермаркет, бери что хочешь, но касса — впереди


Previous Entry Share Flag Next Entry
(no subject)
5 копеек
agency_n
Олекса Манн
21 ч.
Взагалі, відбулась хрестоматійна історія.
Для підручнику по пройобам.
Черті не хотіли проводити парад.
Черті ж «за мір», який такий парад у воюючій країні?
Черті в бєлом. Черті хочуть дивитись «Сватів».
Ветерани і волонтери, люди які захищали і захищають країну, організували альтернативний парад. І вийшли. І вийшли люди, які їх поважають. І дякували їм. Масово.
Черті були в курсі, що вони вийдуть. Навіть чертям це було зрозуміло. Може і не своїм розумом дійшли, а надоуміл хто. Таке буває.
Тому чертям прийшлось піднапрячься, винайняти таких же чертей і мобілізувати грандіозні зусилля всіх ціх квенщиків, попси і сватів. І все-таки наклепати парад для чертей. А то щось явно не те в расположеніі. Запахло смаженим. Черті принюхалися, якись смутні підозри їх явно мучали. І вони піднажали. І щось таке веселе наладили, у форматі «Брежнев на каналі М1».
Черті були просто в ахуі, як це круто. Я навіть уявляю, як вони весело брейнштормили: «а давайтє поставім 100 піанін і покрасим їх в желто-голубой. Уііі, круто, чувак! В потом она в бєлом гімн заєбашит на крише. Уііі, круто, чувак! А потом дєті пошлі. В бєлом! І репчік. Уііі, круто, чувак!» Десь так, до речі, і було, знаючи цю публіку.
Але доля розпорядилась інакше -черті, навіть, не прийшли на парад для чертєй. Взагалі. Така біда стряслась.
Причому, що цікаво, це закономірно. Бо попса ніколи не переможе рок. Але чертям це невдомьок. Тому і прийшлось чертям отакот бездарно випити мочі. Що тепер їм робити, покі що не ясно. Треба знов збиратись на брейншторм, напевно.


Recent Posts from This Journal

  • А шо там у секты свидетелей ЗЕ?

    Ця проросійська падла ще добре наварилася на Абрамовичі, Абрамович урятував 400.000 українців за твердженнями Арахамії. Цікаво, скільки ж ця…

  • Че там у кацапов?

    Вкусно и точка! 😂— Прусская Топь (@citeloshvili) June 19, 2022

  • ...

    Это очень больно pic.twitter.com/HAqzQQke4f— восхищённый болгарин™ (@dedzaebal) June 18, 2022


promo agency_n july 4, 2021 10:15 1
Buy for 20 tokens
Что нужно нормальному человеку? Ему нужна достойная спокойная жизнь сегодня, возможности для развития, гарантии для будущего его детей. А если человеку вместо этого нужна сверхдержава, способная уничтожить планету, то этот человек болен. То же касается и народов в целом.— Проф.…