agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

«перетрахіваніе» чиновників.

Виталий Портников
22 ч. ·
Це, звичайно, якась насмішка долі. У дитинстві, коли я ще не займався журналістикою, однією з найбільших моїх розваг був перегляд ілюстрованих журналів «Корея» і «Корея сьогодні»: президент КНДР товариш Кім Ір Сен майстерно керував на місці заводами, мостами і басейнами - кращої сатири на соціалізм для мене не було.
Потім я роками насміхався над Лукашенком з його вічним «перетрахіваніем» чиновників. Над Путіним з його постановочними розмовами з «народом» і настановами для губернаторів і міністрів. І ось - отримав «отвєтку» і від Кіма, і від Лукашенка, і від Путіна.

Моєю власною країною керують в стилі розгубленого другого секретаря обкому партії.
І найдивніше - цей замшілий стиль подобається не тільки багатьом людям, які пережили соціалізм - вони «совками» виховані, «совками» і помруть, а й багатьом молодим, якi ніколи в СРСР не жили і на гангрену «народної влади» не хворіли.
Цікаво, скільки ще поколінь доведеться пережити, щоб наші співвітчизники з рабів стали українцями?
Tags: украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Что нужно нормальному человеку? Ему нужна достойная спокойная жизнь сегодня, возможности для развития, гарантии для будущего его детей. А если человеку вместо этого нужна сверхдержава, способная уничтожить планету, то этот человек болен. То же касается и народов в целом.— Проф.…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments