agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

ЗЕ - предатель. 100% угроза для страны. Куда смотрит РНБО и СБУ?

ветлана Любовникова @yuandal

Вот вам трошки аналітики.

Нота рф передбачала визнання Україною незаконне порушення кордону з расієй. Тобто згода з нею повністю невилювало б рішення морського трибуналу, фактично Ураїна б визнавала провину.

ЗЕ не з новин почув про це, йому з
ателефонували з РФ.

Він мовчав про моряків з моменту рішення трибуналу, а тут отямився

План був погодиться з нотою, повернути моряків на умовах расії.

Що поганого запитаєте ? Зе молодець Рф молодець. Але завжди є але.

Справа в тому, що визнання провини з боку України поставила б крест на усіх подальших судових процесах в міжнародних інстанціях. Оскільки є такий правова доктрина суперечливої повідінки.


Доктрина «venire contra factum proprium» (заборони суперечливої поведінки) яка базується ще на римській максимі – «non concedit venire contra factum proprium» (ніхто не може діяти всупереч своїй попередній поведінці)

Поведінкою, яка суперечить добросовісності та чесній діловій практиці, є, зокрема, поведінка, що не відповідає попереднім заявам або поведінці сторони.
Проще кажучі Україна більше не змогла б стверджувати, що то НЕ кордон рф(!) фактично це визнання втрати Криму!

Далі справа техніки. Мовляв дивиться, Україна визнала провину моряків, тобто визнала в Криму кордон РФ, тобто визнала Крим територією РФ, отдже якщо сама Україна визнала, то чому ж не визнавати іншим?

====

У відповідь @yuandal, @Fortuna70564416

Не просто зателефонували, а виписали по повній програмі! З погрозами і перспективами! Звідси така істерика! Ми маємо державного зрадника на посаді президента!

Tags: украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • цирк в раде

  В Раді пенсійного віку Мать Драконів несподівано зустріла Серсею Ланістер з Вишгорода. pic.twitter.com/teC0OCB8an— Юрій Каракай (@karakay67)…

 • А шо там у хохлов?

  Вже три ТИЖНІ пройшло, як на Тараса Козака накладені санкції за... ФІНАНСУВАННЯ ТЕРОРИЗМА! Він заарештований? Ні... Підозра виписана? Ні... Обшуки…

 • А шо там у хохлов?

  Те, що Парасюк приїхав штурмувати Банкову одразу після того, як оголосили підозру Дубілету - випадкове співпадіння.— Юрій Каракай…

Buy for 20 tokens
После последних выборов в Украине снимается фильм: Человек - Невидимка. В главных ролях: Владимир Парасюк, Сэмэн Сэмэнчэнко, Мустафа Найэм, кружки детского творчества Нацкорпус и Нацжоны, Соболев и прочие, известные в прошлом актеры.— Психолог ДалайЛамы (@DarkSoulsFan12) April 1, 2020
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments