agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

Ну что, флешмоб? #даю24години

Ну что, флешмоб?
Алексей Петров: #даю24години

Предлагаю всем военным, как действующим так и ветеранам, задать один простой вопрос кандидату в Президенты Украины, Владимиру Зеленскому!

Ksenija Klym: #даю24години
Мені важко стримувати емоції, тому вирішила не писати відео а викласти свій виклик у пості.

Володимире Олександровичу Зеленський, котрий вирішив стати Гарантом Конституції України та Головнокомандувачем. У січні цього року ти дозволив собі посміятися над цінностями, котрі є святими для мене, моїх рідних і мільйонів таких, як я. Ти посміявся над Томосом та Українською Автокефалією. Ти – потомок синів Авраама і представник єврейського народу, як ніхто добре знаєш – що таке святі і недоторкані теми. Чому дозволив собі посміятися над тим, що є святим для мене???

Я, Ксенія Клим, журналіст, волонтер, донька українського православного священика. Я даю тобі 24 години на те, щоб ти вибачився перед усіма українцями за свій неприпустимий цинізм!!!

Орест Каракевич: #даю24години
Я, Каракевич Орест Юрійович, лейтенант запасу ЗСУ, на фронті з червня 14 по травень 17 року, поранений, ВИМАГАЮ вибачень у кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Вибачень перед народом України, перед військовими, перед моїми загиблими побратимами за систематичне знущання та висміювання всього, що нам дороге.

За тупі жарти про "х*хлов", які 95 квартал під головуванням Зеленського роками культивував.

За жарти про "ебонітові палички", в той час, як патріотів били на Майдані.

За те, що їздив знімати фільми в РФ під час війни.

За те, що виставляв мою країну на посміховисько й називав привселюдно "порноактрисою" та "шл*хою", в той час, коли на фронті справжні Громадяни вмирали за цю країну.

За риторику про "надо просто прекратить стрелять", в той час, коли мої друзі гинуть від куль і снарядів ворога.

За те, що, можливо, сам того не розуміючи, хочеш знищити мою країну.

ВИБАЧСЯ!

Денис Андрус:
Якщо у Вас є запитання до кандидата в Президенти України Володимира Олександровича Зеленського, приходьте 9 квітня о 17.00 за адресою вулиця Новоселицька, 7, до його офісу
Я прийду у вказаний час туди з нагородами, щоб ніхто з оточенння Володимира більше не міг назвати волонтерів і ветеранів «цирком уродів».
Я запрошую всіх небайдужих громадян, бійців, волонтерів, ветеранів прийти з нагородами і задати свої питання про майбутнє країни у разі перемоги пана Володимира.
Репост - доречний

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит, обувь и на улице
Tags: #даю24години, #даю24годиниПредлагаю, украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Что нужно нормальному человеку? Ему нужна достойная спокойная жизнь сегодня, возможности для развития, гарантии для будущего его детей. А если человеку вместо этого нужна сверхдержава, способная уничтожить планету, то этот человек болен. То же касается и народов в целом.— Проф.…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments