agency_n (agency_n) wrote,
agency_n
agency_n

Category:

Че там у хохлов?

Понимаю, что у меня крайне однобокий взгляд на предстоящие выборы, но какой есть. Значение придаю только одному: отношению будущего президента к российской проблеме. Для меня идеальный президент - тот, для которого Россия абсолютный враг, никакие, даже мелкие, компромиссы недопустимы, курс на Запад, в ЕС и НАТО, прям и непоколебим, проблема Донбасса имеет только военное решение, и есть ум и воля её таким образом решить.
(с)
=
Алі Татар-заде
5 февраля в 19:06 ·
цікавий вийшов діалог укр. ліберала Портнікова та мос.ліберала Шлосберга. Нема сенсу переказувати тези, вони достатньо відомі (йшлося про Крим, Донбас, війну).
Але от як будувався діалог.
Шлосберг весь час буквально заклика Портнікова: ну визнайте ж і себе хоч в чомусь винними, тоді і ми визнаємо себе в чомусь винними. Ну не можна ж так, ну не буває ж так, ну бути ж так не може, щоб одна сторона була у всьому винувата, а друга ні в чому не винувата.
А Портніков так само вперто йому пояснював, що да, Лєв, так буває, от ніде ніколи не буває, але в вашому випадку - не просто буває, а саме так і є. Це мій конспект, насправді жодної такої фрази не було виречено, я просто описав хід дискусії: - А от ви теж... - Ні, дивіться, це не так. - От, бля. Ушол. Ну ладно. А от признай що ви теж ... - Та ні, це знов не так. - Та шо ж такоє. А от так і так. -- і так по колу.
Запам’ятайте цей візерунок - прообраз майбутніх перемовин, з найліберальнішою часткою, йтиме саме таким шляхом. Тобто, глухим. Якщо якийсь наш дятел вздумає “признати” якусь бздуру, то ті радо скажуть, - ну нарешті! А тепер давайте обговоримо статус кво. Я навмисно наводжу Шлосберга - це не гірший, а один з найкращих московитів. І тим не менше, московитів.
=

грубо кажучи, це лінія поведінки адвоката гвалтівника.
Треба щоб жертва визнала себе хоч у чомусь недостатньо хорошою.

Tags: украина проснись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Что нужно нормальному человеку? Ему нужна достойная спокойная жизнь сегодня, возможности для развития, гарантии для будущего его детей. А если человеку вместо этого нужна сверхдержава, способная уничтожить планету, то этот человек болен. То же касается и народов в целом.— Проф.…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments